FİRMA PROFİLİ
 
          And Döküm Makine Model Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1981 yılında kurulmuştur. Halen Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesi Dökümcüler Sitesinde 3000 m² kapalı üretim alanı, indüksiyon ergitim ocakları, 2500 ton/yıl kapasitesi ile faaliyetini sürdürmektedir.

          36 yılı aşan bilgi birikimi ve kaliteden ödün vermez ilkesi ile döküm sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktadır. Kuruluşundan günümüze, gelişen teknolojiye paralel, her geçen gün kalite ve kapasitesini arttırmakta, yeni yatırım projeleri ile de geleceğe ışık tutmaktadır.

          Sunulan ürün ve fiyat avantajlarıyla, müşterilerimizle paylaştığımız kalite, güven ve memnuniyet değerlerimizi yarına taşıyabilecek, her biri kendi alanında tecrübeli personelimizle, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelendirme çalışmalarını tamamlayarak, kalite, çevre ve iş güvenliği anlayışını sertifikalarıyla perçinlemiştir.

          Bugün And Döküm, gelişen teknoloji elemanlarını kullanarak döküm sektöründe örnek bir işletme oluşumuna ve markalaşma çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.